16.05.2021 Odpowiedz pośrednikom i współpracownikom agencji castingowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 16 maja 2021 19:34
Na grupie statyści i epizodyści tworzonej przez współpracowników i pośredników agencji castingowych niejaki pan Tomasz Gizielski wrzucił posta z programem tvn z naszym udziałem,bardzo dziękujemy,jak widzę statyści nas nie krytykują tylko współpracownicy i pośrednicy ci sami którzy robią to od 2 lat.Szanowni państwo to nie był strajk tylko protest.

PROTEST BYŁ ZGŁOSZONY NA 5 OSÓB,MIAŁY DO NAS DOŁĄCZYĆ 3 OSOBY WICEPRZEWODNICZĄCY Z OPZZ I 2 OSOBY Z ŻURAWI WIEŻOWYCH,NIESTETY Z PRZYCZYNA OD NAS NIEZALEŻNYCH NIE MOGŁY PRZYJŚĆ.

Mówiliśmy tez o

"Kamil Różalski

ZUS zdecydował jednak o przesłuchaniu naszej grupy. To efekt skargi na pracodawcę - TVN S.A. którą w naszym imieniu 7.10.2019 roku złożył prawnik. Zeznania będziemy składać 20.05.2021. Mamy nadzieję, że dojdzie do kontroli wszystkich umów śmieciowych i B2B w całym TVN'ie i około 450 milionów złotych znajdzie się w kasie ZUS a nie w kieszeniach udziałowców Discovery Inc. Mamy też nadzieję, że około 1800 osób nabędzie prawo do bezpłatnego leczenia oraz emerytury w przyszłości. Mamy nadzieję, że kontrola ZUS obnaży i jednoznacznie skompromituje TVN S.A. oraz Discovery Inc. pokazując skalę łamania prawa w Polsce. Pokaże też hipokryzje Discovery Inc. które wielokrotnie było informowane o patologiach i łamaniu prawa w TVN S.A. nie naprawiło ich tylko kłamało, naruszało anonimowość sygnalistów i stosowało odwet wobec tych, którzy zgodnie z Kodeksem Etyki informowali amerykańskich właścicieli o patologiach. Co warty jest Kodeks Etyki Discovery, skoro jego twórcy sami go naruszają? Jak etyczna i wiarygodna jest telewizja, która powołuje się na najwyższe standardy etyczne a sama ich nie przestrzega?"


Poprawiony: niedziela, 16 maja 2021 19:57
 
Valid XHTML & CSS | Template Design | Copyright © 2021 by PZZS